З’їзд партії “Слуга народу” може відбутися восени одночасно з форумом політсили, на якому має бути президент України Володимир Зеленський.

Про це голова партії, народний депутат від “Слуги народу” Олександр Корнієнко повідомив 29 червня агентству “Інтерфакс-Україна”.

“З’їзд, можливо, буде разом із цим форумом паралельно, тобто на майданчику форуму. Ми хочемо зробити цей форум мультимайданчиком. Звісно, буде локація, де всі зберуться послухати президента, керівників партії, а потім будуть інші “потоки”, одним із яких може бути, власне, і з’їзд партії”, – сказав він.

За його словами, з’їзд може затвердити, зокрема, і кадрові рішення.

“Можливо, ми змінимо склад політичної ради, якось її “довантажимо”, а щодо інших позицій у нас немає необхідності щось наразі змінювати”, – пояснив Корнієнко.

Агентство зазначає, що глава партії “Слуга народу” назвав як час можливого проведення форуму жовтень або початок листопада.

До слова, “Слуга народу” є в Україні керівною партією, її підтримує президент. У Верховній Раді у нардепів цієї політсили – монобільшість.

24 червня Центр Разумкова оприлюднив результати опитування, згідно з якими партія “Слуга народу” набрала б найбільшу кількість голосів виборців (28,1%), якби вибори до Верховної Ради проводили найближчої неділі.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.