У світлі воєнних дій на сході України, наші солдати та добровольці потребують значного забезпечення. Про неясність у діяльності багатьох волонтерських організацій ми вже писали. А сьогодні отримали інформацію від одного із військовослужбовців 80 аеромобільної бригади, він розповів нам, що багато з того що передають волонтерам десь зникає. Де дівається волонтерська допомога, чому вона раптом стає платною? Хто наживається на крові? Коли ми дізнались відповідь, висловитись, що вона нас здивувала – нічого не сказати.

Спершу наші підозри впали на волонтерів, проте як виявилося ми помилялись. Забезпеченням цієї частини активно займається Штаб допомоги Армії. Ми з’ясували, вони справді безкоштовно допомагають нашим воїнам і формою, і речами, і навіть дорогим спорядженням. 

Отож, перейдемо до суті проблеми та схеми. Досить часто, у силу обмеженості часу та сил, волонтери змушені залишати допомогу для солдатів у штабах воєнних частин та у приміщеннях керівництва воєнних частин. Наслідком такої ситуаціє стає заробіток деяких воєнних чинів.

Хочемо познайомити Вас із старшим лейтенантом Балівським Володимиром. Саме ця персона додумалася продавати особовому складу 80 бригади розвантажувальні системи та інші елементи обмундирування, які безкоштовно привозили від колишніх військовослужбовців. Останні своїми силами організували їх виробництво у Львові. Звісно, ціна цих жилетів для особового складу була 100-200 гривень. Але слід пам’ятати, що вони потрапляли на територію частини за безкоштовно.

Про продаж всередині частини цих жилетів, згодом дізналися ті, хто їх виготовляв для наших службовців. Конфлікт чомусь «зам’яли», проте продаж того що надавалося безкоштовно армії досі не припинився. Позавчора, після занять на полігоні, солдати сильно промокли. У штабі їм запропонували придбати (!) флісові куртки по 100 гривень (!). Ці самі куртки днем раніше волонтери Штабу допомоги армії привезли у воєнну частину безкоштовно.

Претензій до керівництва військових є чимало, ми продовжуємо цей цикл. У наступній статті ми розкажемо вам хто і як «веселиться» у воєнних частинах, як деякі воєнні позбуваються похмілля, як сісти на кіл за місяць?

КРИМІНАЛЬНИКИ в армії?

 

Автор: Марвін