Вчора, першого жовтня, до лікарні у Дніпрі доставили двох близнюків із села Михайлівка у тяжкому стані. Мати довела дітей до тяжкого виснаження та отруєння нітратами, годуючи їх коров’ячим молоком. 

За попередніми даними, жінка годувала дітей коров'ячим молоком, розведеним водою. За місяць від народження вони втратили третину ваги. Як повідомляють правоохоронці у хлопчиків «білкова енергетична недостатність 1 та 2 ступені, аліментарна залізодефіцитна анемія 3-го ступеня, орофарингіальний кандидоз, отруєння нітратами». Також у малюків виявили запалення внутрішніх органів.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Зараз за життя близнюків борються дніпровські лікарі.

«Загроза життю, звичайно, залишається, у дітей важка метаболічна інтоксикація і дефіцит ваги. Взагалі це нонсенс – у 21 столітті годувати новонароджених коров'ячим молоком. Якою водою розбавляла мати, теж незрозуміло», – заявив завідувач відділенням інтенсівної терапії обласної дитячої лікарні Олександр Лацінський.

Як зазначається, мати і досі не з'явилася в лікарні. У поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками злісного невиконання обов'язків з догляду за дитиною, всі обставини справи встановлюються.