Президент України привітав українців з Великоднем і розповів про військовий конфлікт на території країни, передає Корупція.Інфо

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук він опублікував відеоролик в якому розповів про те, що, забезпечити в Україні мир – неможливо. Але додав, що неможливо це тільки без професійної армії і мужніх солдатів. Саме такі, за словами Президента, українці служать в Збройних Силах.

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

Забезпечити мир абсолютно неможливо без високопрофесійної армії, яка міцно тримає оборону на страх агресору і на спокій людям. Тільки подивіться на цих мужніх воїнів. Хіба вони не вселяють віру в наші Збройні Сили, надію на мир і любов до України? Так само як і впевненість в тому, що ми обов'язково переможемо, – сказав він.

Саме Великдень за словами політика найкращий символ перемоги життям над смертю. У це свято Попрошенко побажав, щоб Україна відродилася після війни на сході. І пообіцяв, що зробить все можливе для якнайшвидшого припинення її.

Воскресіння – це перемога життя над смертю, це перемога правди над брехнею, перемога світла над темрявою, перемога добра над злом. Це і наша з вами перемога над важкою економічною кризою, причиною якого є російська агресія. Цього року Великдень – це особливий день, тому що разом з ним приходить поступово і впевненість в тому, що найважчі випробування вже точно позаду.

У коментарях до ролика знайшлося багато незадоволених, які заявили про те, що це чергове марнослів'я, а реальних дій від Порошенка українці знову не побачать.