8 березня у Дніпрі на Січеславською Набережній виявили труп чоловіка. Встановили, що він був військовослужбовцем 1975 р.н.

Попередньо, видимих ​​слідів насильницької смерті на тілі померлого не виявлено, про це повідомляє Інформатор.

При собі у чоловіка були документи. Співробітники патрульної поліції знайшли у внутрішній кишені куртки посвідчення військовослужбовця і паспорт. Виявилося, що загиблий був учасником бойових дій. Слідів насильницької смерті не виявили, але у загиблого з носа йшла кров.На місці події працює патрульна поліція. Очікується слідчо-оперативна група. Причину смерті встановлять судмедексперти.

Також варто нагадати, що раніше повідомляли про те, що помер учасник АТО, якому проломили голову, коли він заступився за дівчину.

Це сталося 28 червня 2017 року. Oлександр Цюх зі свoєю дівчинoю та її пoдругoю стoяв на автобусній зупинці у Якимівцях, кoли дo них під'їхала автівка із п'яними чoлoвіками, які пoчали чіплятися дo дівчат. Учасник АТО зрoбив їм зауваження, тоді чоловіки вчотирьох накинулися на нього та жoрстoкo пoбили. Свідки кажуть, що коли потерпілий вже лежав, один з нападників наніс йому удар ногою по голові.