гроші

Згідно із даними департаменту економічного розвитку торгівлі та промисловості Львівської ОДА щодо оцінки рейтингових позицій районів та міст Львівської області, Львів на шостому місті серед міст області щодо заборговасті із зарплати, передає Корупція Інфо

Відтак, станом на 1 листопада цього року, найбільша заборгованість із заробітної плати була зафіксована у Жидачівському районі – 71,4% заборгованість з виплати заробітної плати до фонду оплати праці за місяць. На другому та третьому місці із заборгованості – Сокальський (28,4%) та Стрийський (14,6%) райони.

322_2Серед міст області лідирують Моршин (29,7% заборгованості із зарплати), Дрогобич (17,1%) та Червоноград (9,8%). Львів – на шостому місці із 2% заборгованості із заробітної плати до фонду оплати праці за місяць.

За темпами зниження заробітної плати Городоцький, Пустомитівський та Перемишлянський райони серед лідерів області. Найгірші результати у Жидачівського та Старосамбірського районів.

Щодо міст Львівщини, то Львів із 81,2% темпу зниження заробітної плати випереджають Трускавець (86,9%), Стрий (82,3%) та Новий Розділ (81,4%).

322_1
 ‡агрузка...