У неділю 6 січня, в Інгульскому районі Миколаєва, невідомі розстріляли власника салону ігрових автоматів.   Цю інформацію повідомляє МВС.

Згідно з даними джерел, вранці зловмисники увірвалися в салон ігрових автоматів "Золотий кубок" на вулиці Космонавтів. Вони відкрили вогонь з пістолетів по адміністратору закладу, забрали гроші і зникли на двох автомобілях – "Деу" та "ВАЗ". По області оголошено план "Перехоплення".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргомПо всіх регіонах країни поліція Миколаївської області розіслала орієнтування з проханням сприяти в затриманні озброєних небезпечних злочинців.

Місцеве видання передає, що двоє невідомих у масках зайшли у зал ігрових автоматів, розташований на першому поверсі 9-поверхового житлового будинку по вулиці Космонавтів 142. Бандити погрожували пістолетом і вимагали гроші. У момент нападу в залі був присутній власник закладу, який спробував чинити опір. Проте один із зловмисників двічі вистрелив у нього й поранив чоловіка у ногу.

Пораненого власника ігрового залу з місця події відвезла швидка допомога. Про його стан нічого невідомо.