Партія розвитку та миру вивела зі свого складу колишню міську главу Слов’янська Нелю Штепу. Також її позбавлять мандата депутата Слов’янської міської ради.

У заяві політсили йдеться, що процедура розпочата в межах вимог 38-ї статті Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, передає видання “Східний варіант”. Причиною радикальних дій стало те, що Штепа публічно підтримала кандидата в мери міста від “Опозиційною платформи – За життя” Павла Придворова.

У партії зазначили, що це суперечить офіційній позиції сили, від якої вона обралася до міської ради Слов’янська.

У заяві уточнюється, що сама партія у другому турі виборів на посаду міського голови підтримує чинного мера Слов’янська Вадима Ляха.

“Гірко й боляче спостерігати, як укотре політик на догоду особистій вигоді зраджує своїх виборців і свою партію. Зараз ідеться про Нелю Штепу, яка поставила особисті інтереси вище, ніж інтереси свого міста і своїх виборців”, – ідеться в заяві партії.

Зазначимо, що 20 листопада Штепа взяла участь у брифінгу разом із Придворовим, хоча ще місяць тому критикувала членів партії ОПЗЖ, звинувачувала в піарі на її імені та відсутності підтримки під час перебування в СІЗО за звинуваченням у сепаратизмі.

“Неля Штепа забула, що менше ніж місяць тому саме від штабу ОПЗЖ і Павла Придворного на неї лилися ріки чорного піару й компромату. Вона не хоче згадувати, як народні депутати від ОПЗЖ робили все можливе, щоб вона й далі залишалася за ґратами за звинуваченням у сепаратизмі”, – сказано в заяві.

“Партія” Миру і розвитку “виключила зі своїх лав і хоче позбавити мандата Нелю Штепу.

У зв’язку з тим, що вона підтримала кандидата з ОПЗЖ у мери Слов’янська.

Ціна зради- посада в новому складі міськради, а зрада України в 2014 році не завадила цій партії взяти її в список через 6 років.

З чуток, Штепа взяла $ 300 тис. від ОПЗЖ і розраховувала на посаду секретаря міськради в Слов’янську “, – коментує Ivko.Live.