У Мережі розігрався гучний скандал через заяву Президента України, передає Корупція.Інфо

Сьогодні на День Конституції Петро Порошенко в своєму виступі розповів, що закони не можна змінювати під конкретних політиків. За словами Президента України, це головна основа прозорості та відкритості будь-якого законодавства.

Популярне: "Пішов на х** п***ас. Сконаєш під синагогою": Ляшко жорстко відповів Коломойському

"Не можна політичну систему, форму правління, державний устрій міняти на догоду поточній політичній кон'юнктурі. Не можна змінювати Конституцію під конкретних осіб – це Основний закон України", – заявив президент.

Але ось тільки користувачі соціальних мереж відреагували на таку, здавалося б правильну заяву, неоднозначно. Вони пригадали Президенту призначення Юрія Луценка, кума і соратника Петра Порошенка, на посаду генерального прокурора.Нагадаємо, що в 2016 році, після звільнення Віктора Щокіна з займаної посади, розігрався гучний скандал. Президент вирішив призначити на посаду генерального прокурора Юрія Луценка. Але ось у того не виявилося юридичної освіти, яке було необхідно для цієї посади. Через це депутатам довелося переголосовувати двічі і приймати додаткові зміни в законі, щоб Юрій все-таки зміг зайняти нову посаду.

«Не можна міняти, тільки якщо не для свого кума», «Виключення тільки Генпрокурори», «Це не змінили, а просто познущалися», «Ще одна лицемірна заява».