Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков опублікував виправлену річну декларацію за 2017 рік, в якій зарплата його дружини підскочила майже на півмільйона гривень, передає Корупція.Інфо

Згідно з попередньою річної декларації, поданої міністром 26 лютого, Інна Авакова отримала від належної її чоловікові компанії «Avitalia S.R.L» 304 124 гривень в якості «заробітної плати за сумісництвом».

Популярне: "Проходитимуть не всі": Техогляд за новими правилами, що потрібно знати українцям

У виправленому варіанті ця сума раптово зросла до 847 871 грн.

Яким чином Аваков зміг забути, скільки він платив своїй дружині в минулому році (а головне, з яких причин він раптово про це згадав), – залишається загадкою.

Разом, згідно з новим варіантом декларації, сумарний дохід Інни Авакової за минулий рік склав 57 520 426 гривень. Сам же міністр задекларував за цей же період «всього-на-всього» 1. 082 323 гривень – тобто, в 53 рази менше, ніж його дружина.

Що, втім, не є чимось оригінальним, якщо згадати Генпрокурора Юрія Луценка. Який живе на утриманні у «жінки третього тисячоліття», за совметітельству працює його дружиною, Народним депутатом і представником президента в парламенті.