Уранці суботи, 22 вересня, у Дрогобичі трапилась сутичка між підліткам, внаслідок якої двох юнаків госпіталізували з ножовими пораненнями.

Як розповіла речниця ГУ НП у Львівській області, повідомлення про сутичку надійшло до Дрогобицького відділу поліції о 7:00. «Надійшла інформація про сутичку між трьома місцевими мешканцями, під час якої один з них завдав двом іншим поранення», – повідомила вона.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

За даними Добровольської, зараз лікарі уточнюють діагнози юнаків, їх точний вік та встановлюють, чи не перебували вони у стані алкогольного сп’яніння.

Як з’ясував, конфлікт між юнаками виник через дівчину. За словами нападника, двоє хлопців почали зачіпатись до його дівчини і саме через це він напав на них з ножем.

Водночас місцеве  видання з посиланням на начальника Дрогобицького відділу поліції Андрія Біласа повідомило, що двох підлітків уже прооперували, а підозрюваного затримали.

Нагадаємо, У перший навчальний день студент-першокурсник політехнічного інституту прийшов в гуртожиток Національного авіаційного університету і накинувся на старшокурсників з ножем.