В ході проведення слідчих дій в наметовому містечку на вулиці Грушевського в Києві, який знесли вранці 3 березня, правоохоронцями були знайдені предмети, схожі на бойові гранати, передає Корупція.Інфо

Про це написав директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що дії, здійснювані поліцією, відповідають постанові суду, і опублікував фото, що підтверджують наявність у мітингувальників вибухонебезпечних предметів.

У свою чергу, начальник поліції Києва Андрій Крищенко, додав, що, крім гранат, в наметовому містечку також вилучили запальні суміші і заточені кілки.

"Триває огляд, вилучено кілька предметів, візуально схожих на гранати. Знайдено заготовлені коктейлі (Молотова. – Ред.) І заточені палиці", – розповів він.                                                                                    

Дану інформацію також підтвердив радник глави МВС Зорян Шкіряк на своїй сторінці в Facebook. Однак, за його словами, знайдених предметів, що схожі на гранати, вже не два, а десять.

Популярне: "Якщо зі мною щось трапиться…": Знайшли тіло жінки, чию доньку до смерті зґвалтували військові

"Під час огляду вже знайдено понад 10 предметів схожих на бойові гранати Ф-1 і РГД-5, пляшки із запалювальною сумішшю, металеві палиці (ймовірно для нападу на поліцейських), ножі та інше", – написав він.