В Україні відбулися проміжні вибори депутатів до Верховної ради у двох виборчих округах – у Херсонській та Черкаській областях.

У Херсонській області вибори відбулися на одномандатному виборчому окрузі №184. 

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів з дільниць на одномандатних округах, де 31 жовтня проходили проміжні вибори народних депутатів.

У середу, 3 листопада, офіційний сайт ЦВК повідомляє, що на довиборах до Верховної ради України на окрузі №184 (Херсонська область) кандидата від партії «Слуга Народу» Сергія Козира підтримали 64,38% виборців.

За остаточними підрахунками на 197 окрузі в Черкаській області завершили підрахунок голосів. Перемогу здобув кандидат від “Слуги народу” і мер Золотоноші Віталій Войцехівський.

За результатами обробки 100% голосів, Войцехівський набрав 46,95%. На другому місці самовисуванець Владислав Голуб з 25,44%, на третьому – кандидат від ВО “Свобода” Андрій Іллєнко з 9,53%.

Нагадаємо, довибори у Верховну Раду на 197 окрузі на Черкащині оголосили через складання повноважень народним депутатом від “Слуги народу” Олександром Скічком. Він відмовився від депутатського мандату, оскільки очолив Черкаську ОДА.