Закарпатські слідчі поновили кримінальне провадження за фактом смерті поліцейської з Берегова, закрите 8 червня. Нагадаємо, дівчина-поліцейська з Берегова три дні перебувала в комі у лікарні, а потім померла. Батько загиблої вважає, що її замовила та вбила наркомафія, хоча лікарі казали, що дівчина померла від аневризми судин, передає Корупція.Інфо

Наразі цією справою займаються обласні слідчі, які перекваліфікували справу на вбивство і замовили нову судмедекспертизу. Вже третю.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

А домагатися справедливого розслідування до Ужгорода з Рівного приїхав батько загиблої дівчини В’ячеслав Карнаухов.

Також, як вдалося дізнатися журналістам, зараз триває і внутрішнє розслідування щодо халатності слідчих Берегівського відділення поліції.

Нагадаємо, ще у третій декаді травня у Берегові за дивних обставин загинула 26-річна поліцейська, донька танкіста батальйону "Донбас".

Ще 19 травня її доправили в стані коми в реанімацію, де вона через три доби померла.

Як йдеться у повідомленні, незважаючи на численні травми, що свідчать про насильницьку причину смерті – крововиливи, садна, зірвані сережка та шиньйон, очевидні ознаки сексуального насильства, місцевий патологоанатом причиною смерті назвав хворобу. Натомість незалежний експерт з Ужгорода, якого викликав батько, підтвердив насильницький характер смерті Катерини.

Родичі загиблої і, передусім, батько, звинувачують місцеву поліцію в блокуванні об'єктивного розслідування через очевидну причетність до злочину представників поліції.