До нашої команди звернулися мешканці вулиці Кирила і Мефодія, які розповіли про незаконне будівництво на їхній вулиці.

За повідомленням, споруда будується вже декілька років, і за неофіційною інформацією належить колишньому "регіоналу".

Цікаво, на будівничому майданчику немає паспорта об'єкта, що вже дає змогу змогу говорити про порушення умов будівництва. 

Мало того, огородження, які за інформацією містян встановлював ЖЕК, можуть свідчити про те, що долучився до незаконної будівлі і один з місцевих чиновників.

Ці ж загородження заважають пішохідній зоні громадян. Мало того, через обгородження люди , які змушені ходити не тротуаром, вже не раз провокували створення ДТП.

 

Відомо, що сьогодні зранку один із мешканців вирішив поцікавитися про наявність відповідної документації, коли робочі проводили "електрофікацію". На що останні не відповіли нічого конкретного, а згодом і взагалі зникли. А вже пообіді, коли вони почали розкопувати яму на тротуарі, який ще не встиг охопити паркан, робочі мали дозвіл. Головне: робоча група заявила про наявність всіх відповідних документів від Львівводоканалу (!).

Стає незрозумілим яким чином дозволи від останньої інстанції дають право на проведення робіт із електрофікації будівлі.

 

Також підозрілою є швидкість з якою робочі отримали документи, які раніше показати не могли (нагадуємо ще зранку).За інформацією від мешканців сусідніх будинків, раніше це підозріле будівництво забрало територію саду, який був у власності інфекційної лікарні, а тепер ще й намагаються забрати і тротуар, розриваючи його, щоб якийсь ще один золотовалютний чиновник жив у комфорті.

Від весни ми мали жити по-новому, проте, на жаль, досі нічого не міняється.

Наша команда продовжить стежити за ситуацією та повідомляти вас про всі деталі.

 

vRFLFx3iAQk nUXOAoZG4YQ hq3h6P617IQ ySzXHrGqAmc T73tq9iihr4 4QOuX7LSsUU