У п'ятницю, 1 березня, міністр оборони Степан Полторак підписав наказ про підвищення розміру доплат військовослужбовцям на першій і другій лініях зіткнення на Донбасі, а також військовим морякам в Азовському морі. 

Про це міністр повідомив у мережі Facebook.

"Згідно з рішенням президента України Петра Порошенка, щойно підписав наказ про підвищення доплат до грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться в районі ООС. Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року", – повідомив Полторак.Військовослужбовці на першій лінії зіткнення будуть отримувати на 2 тис. грн більше (загальна сума доплати складе 12 тис. грн); на другій лінії – на 1 тис. грн більше (загальна сума – 5,5 тис. грн).

Військовослужбовці ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання і знаходяться в акваторії Азовського моря, будуть отримувати доплату 5,5 тис. грн, а при виході на бойові чергування – 12 тис. грн.

Нагадаємо, 1 січня відбулося підвищення зарплат військовослужбовцям ЗСУ. Середній розмір грошового забезпечення в 2019 році контрактника сухопутних військ складе 11,3 тис. гривень. Молодший офіцер буде отримувати 15,9 тис. гривень. Також з 1 січня 2019 року розпочався перерахунок пенсій українським військовим, яких у країні налічується 500 тисяч осіб. У середньому пенсії зросли на 700 гривень.