Співробітника Галицького райвідділу міліції, який, 7 червня. керував власним автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, звільнено з органів внутрішніх справ.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на прес-службу ГУМВС України у Львівській області, передає Корупція.Інфо

7 червня до правоохоронців надійшло повідомлення від львів’янина, що водій автомобіля ВАЗ-21099 перешкодив руху його автомобіля Hyundai, потім вийшов з автомобіля та відламав дзеркало іномарки.

Встановлено, що керував автомобілем ВАЗ-21099 31-річний працівник міліції, який перебував поза службою. Оскільки, при спілкуванні з ним у правоохоронців виникла підозра, що він перебуває у стані алкогольного сп’яніння. він був скерований на медичний огляд.За цим фактом було складено адміністративний протокол за ст.130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

«Після проведення службового розслідування, за грубі порушення Закону України «Про міліцію», Дисциплінарного статуту ОВС України, за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до дискредитації звання працівника міліції перед громадськістю, на працівника Галицького райвідділу міліції накладено дисциплінарне стягнення – звільнення з органів внутрішніх справ», – повідомив начальник ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія.