Yanukovuch

Молодший син екс-президента Януковича вижив під час трагедії, що сталася 21 березня, на озері Байкал. Загиблий водій мікроавтобуса Volkswagen виявився однофамільцем бабусі Януковича-молодшого, через це і сталася плутанина в повідомленнях про смерть екс-нардепа.

Згідно з оприлюдненою інформацією, напередодні український екс-нардеп брав участь у спортивних заходах на озері Байкал. За іншою версією, він брав участь у зимовій риболовлі. Пасажири мікроавтобуса Volkswagen порушили правила в'їзду на лід і автомобіль провалився під льодове покриття озера.

Читайте також: МНС Росії спростовує інформацію про смерть Януковича-молодшого на Байкалі

Згідно з повідомленням прес-служби МНС по Іркутській області, в суботу, на озері Байкал дійсно під лід провалився автомобіль Volkswagen і одна людина – водій – загинула. Однак, як заявив керівник служби Андрій Шутов «син президента не міг бути водієм».

«Загиблим виявився Віктор Давидов. Інші п'ять чоловік змогли вибратися з автомобіля», – повідомив Шутов.

Як виявилося «Давидова – прізвище бабусі по мамі Януковича-молодшого», і через збіг прізвищ і сталася плутанина.

Близькі люди з оточення Віктора Януковича-молодшого відзначають, що він давно відомий своєю пристрастю до автомобільних гонок по бездоріжжю. Він часто організовував експедиції з кількох автомобілів у найвіддаленіші і важкопрохідні місця країни. Так, в 2008 році в його експедиції брало участь 10 чоловік і 3 спеціально підготовлених автомобілів. Учасники експедиції подолали близько 7000 кілометрів, стартувавши в Донецьку і завершивши свою подорож біля озера Байкал.

Читайте такожТорік Янукович і Азаров отримали по 300 тис. грн. українських пенсій (відео)

 

    


Джерело: Преса України