Серед загиблих під час пожежі в російському Кемерово, за попередніми даними, українців не було, передає Корупція.Інфо
 
Про це повідомив представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

“Консул у Новосибірську перевіряє, чи могли бути серед загиблих або постраждалих в результаті пожежі в Кемерово громадяни України. За останніми даними представника управління МНС в Кемеровській області, українців немає серед загиблих або постраждалих”, – заявив він.

У той же час 19-річний житель Донецька Олексій Федонюк, інформацію про смерть якого опублікували багато ЗМІ, спростував факт своєї присутності в Кемерово під час пожежі.

“Це фейкова новина. Я дійсно перебуваю в спортивному клубі зі змішаних єдиноборств, дійсно живу в Донецьку. Але в Кемерово не їздив і ні в якому торговому центрі не горів. Хтось нерозумно і жорстоко пожартував. Поки немає підозр, хто саме це влаштував , але, сподіваюся, він сам скоро зізнається“, – розповів він.

Він зазначив, що новину про його загибель миттєво підхопили всі сайти і газети. А йому дзвонять перелякані родичі і друзі.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Нагадаємо, вдень 25 березня в російському Кемерові загорівся торгівельно-розважальний центр «Зимова вишня». Спалахнули три з чотирьох поверхів будівлі, займання почалося на 4-му поверсі будівлі, вогнище спалаху міг перебувати в одному з кінозалів.

Офіційне число загиблих під час пожежі в ТЦ «Зимова вишня» в російському Кемерово зросло до 64. При цьому пізнані поки лише п’ятнадцять чоловік, повідомили в Слідчому комітеті РФ.