Сьогодні, 27 березня, у рідне місто Яворів привезли тіло бійця батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» прапорщика міліції Ігоря Лехмінка, який героїчно загинув під час виконання службового обов’язку у зоні АТО.

Про це повідомляє ІА Корупція Інфо з посиланням на прес-службу міліції Львівщини.

Траурна колона у супроводі патрульних автомобілів ДАІ прибула у Львів близько 8 год.15 хв. Колона в’їхала у місто зі сторони вулиці Богдана Хмельницького, далі вулицями Липинського, Городоцькою, Шевченка – на виїзд з міста у напрямку Яворова.

Похорон загиблого бійця батальйону «Львів» відбудеться у суботу, 28 березня, о 12 год. у місті Яворові на новому кладовищі.

І. Лехмінко героїчно загинув 13 лютого під час несення служби у зоні проведення антитерористичної операції у місті Дебальцево Донецької області. Він добровільно вступив на службу у батальйон «Львів» наприкінці 2014 року. Йому виповнився 41 рік.

Начальник Головного управління МВС України у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія від імені керівництва органів внутрішніх справ та усіх правоохоронців Львівщини висловлює глибокі співчуття дружині та синові загиблого.

52