У Києві на Нивках дівчина зістрибнула з даху багатоповерхового будинку і загинула на місці події. Про це повідомила прес-служба Нацполіції в Києві в коментарі.

“Випадок трапився на вулиці Маршала Гречко. На місці працює слідча оперативна група, яка з’ясовує обставини, збирає дані”, — уточнили в прес-службі.

За інформацією поліції, дівчина загинула на місці. Очевидці кажуть, що на вигляд їй близько 20 років. Причини вчинку наразі невідомі.

Нагадаємо, У Маріуполі вкоротила собі віку учениця 11 класу ЗОШ №65. Дівчина стрибнула із занедбаної недобудови по вулиці Куїнджі, яку серед місцевих називають "Пізанська вежа".

Напередодні між дівчиною та батьками стався конфлікт – дівчина не хотіла переходити до іншої школи. Перед тим, як вкоротити собі віку, вона зателефонувала батькам. Батько відразу побіг на місце, а мати викликала швидку допомогу. Однак врятувати дівчину не вдалося.

"Дівчинка була з гарної родини. Була творчою людиною, писала пародії, брала участь у шкільних заходах", – розповіли в адміністрації школи.