Життя відомої радянської актриси кардинально змінила смерть дитини.

Барбара Брильська прославилася в очах багатьох поколінь телеглядачів завдяки «Іронії долі, або З легким паром», яка стала культовою новорічної картиною. Однак слава не допомогла їй уникнути страшної трагедії.

У 1993 році актриса втратила доньку. 23-річна дівчина Бася, загинула в автокатастрофі через моторошний збіг обставин. Як повідомляють російські ЗМІ, її молодий чоловік не впорався з керуванням і потрапив у аварію. Сам хлопець залишився живий, а ось його чарівна супутниця загинула на місці події, не дочекавшись бригади швидкої допомоги.

Смерть дочки стала великим ударом для Барбари Брильської. Після автокатастрофи актриса майже три роки не виходила з дому, замкнувши в собі. Знаменитість постійно плакала навіть незважаючи на заспокійливі препарати. «Мені було соромно, що я живу, а дочки немає», – заявила артистка в одному з інтерв'ю. В результаті повіки Барбари настільки опухли, що їй довелося зробити пластичну операцію.

Лише через довгих 16 років Барбара Брильська змогла впоратися зі своїм горем і продовжити нормальне життя. Вона зосередилася на живих на сині Людвігу і онуках. Саме син тримав актрису на цьому світі і не дозволяв зважитися на непоправне. Тепер Барбара Брильська піклується про близьких, згадуючи про загиблу дочку.

У рідній Польщі актриса зіграла в безлічі фільмів і рано стала відомою актрисою. Фільмом, який приніс першу славу, став «Фараон». Німецька картина з досить відвертим вмістом «Анатомії любові» допомогла їй стати знаменитою за кордоном. Її помітив радянський режисер Ельдар Рязанов, який запросив дівчину в новорічну в комедію «Іронія долі, або З легким паром».

Після виходу проекту на екрани, Барбара Брильська стала всесоюзною зіркою. Вона насолоджувалася славою, поки трагічна подія з дочкою не загнала її в глибоку депресію. Втім, прийшовши в себе, актриса змогла продовжити успішну кар'єру.