Відпочинок президента України на Мальдівах не залишився непоміченим і "Студією 95 Кварталу". В одному із номерів вони у сатиричний формі зробили пародію, як Петро Порошенко з дружиною відпочив на островах, передає Корупція.Інфо

В анонсі програми говориться наступне: "Політична прикмета: щоб не червоніти перед народом, потрібно як слід засмагнути. Отже, уявіть: Петро Інкогніто з дружиною десь на Мальдівах".

Голову нашої країни зіграв Володимир Зеленський, а його дружину – Олена Кравець. На Мальдівських островах пара відпочивала інкогніто, тому обслуга, і навіть дельфіни, були з зав'язаними очима.

Але президента розсекретили і він змушений був записати відеозвернення до народу України, пояснюючи свій вчинок так:

"Я відпочивав інкогніто, тому що Порошенко не може відпочивати, коли в країні війна! Люблю вас, українці! Звичайно, я, все-таки, бізнесмен, і вкладаючи щось у душу, повинен розуміти, який з цього може бути прибуток?".

В результаті йому представили рахунок на 500 тисяч доларів. Даний рахунок "президент" попросив записати на свого попередника Віктора Януковича.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Петро Порошенко на прес-конференції прокоментував свій скандальний відпочинок на Мальдівах за 500 тисяч доларів.

Він заявив, що перетинав кордон за своїм паспортом.

"Згідно з Конституцією України, президент не має право нікому передавати своїх обов'язків, тому 24 години на добу вже майже 4 роки я перебуваю на зв'язку, виконую функції президента і Верховного головнокомандувача. І на початку січня я цих обов'язків нікому не передавав.

Кордон я перетинав по своєму прізвищу, по своєму паспорту, з відповідною реєстрацією у прикордонників, оплачував я і літак, і готель зі свого банківського рахунку в українському банку … На це не було витрачено жодної копійки з українського бюджету, з них були оплачені всі податки. Відразу після повернення прес-служба проінформувала громадськість ", – заявив Порошенко.

Також ми розповідали, що Саакашвілі заявив про обшуки у його соратників через акцію "Чемодан-вокзал-Мальдіви".
 

Популярне: «Її згвалтували, потім вбили, а чоловік просто втік»: Жорстоке вбивство жінки поставило на вуха всю країну