У Києві в святковій упаковці був виявлений труп немовляти.Тіло знайшов пережожий який гуляв у парку, який знаходиться недалеко від житлового будинку.

«На місці події правоохоронці зафіксували, що за будинком перехожий виявив подарунковий пакет, а в ньому – дитину. Судово-медична експертиза після огляду дитини повідомила, що зовнішніх ознак насильницької смерті немає», – розповіли в поліції.

Популярне: Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Така знахідка не аби як налякала жителів прилеглих будинків, які досі оговту.ться від побачиного.Тіло немовляти відправлено на експертизу. Поліція опитала жителів довколишніх будинків і переглядає відео з камер спостереження, які знаходяться поблизу. Також були відправлені запити в лікарні і пологові будинки. Правоохоронці шукають жінку, яка народила дитину.

Нагадаємо, днями  у Тернополі  біля сміттєвих баків знайшли понівечене тіло дитини. Жахливу знахідку виявили діти та одразу покликали дорослих.

"Діти думали, що це лялька. Підійшли ближче і, кажуть, там було щось страшне. Вони злякалися і покликали дорослих. Коли люди підійшли, побачили пошматоване тіло немовляти. Викликали поліцію", – розповідає місцева мешканка ‡агрузка...