Президент Польщі розпочав виступ на “Кримській платформі” українською мовою.

“Шановний пане президент України! Шановне панство, дорогі друзі! Велике спасибі, пане президенте, за запрошення і можливість зустрітися з вами”, – почав свій виступ Дуда після чого перейшов на польську.

Під час саміту “Кримська платформа” 23 серпня Дуда звернувся до присутніх українською мовою, – повідомляє ТСН.ua з посиланням на трансляцію саміту.

Анджей Дуда висловив сподівання, що Крим повернеться до України.

Також під час виступу Президент Польщі висловив підтримку територіальної цілісності України та згадав, що його країні теж добре знайоме слово окупація.

“Я приїхав до вас з сусідньої держави, у якій слова “загарбання”, “окупація” вживалися дуже часто. Ми в Польщі дуже добре розуміємо, що відчуває людина, яка втрачає своє майно і гідність, яку намагаються позбавити національної ідентичності, якій говорять “це вже не твоя держава”, – продовжив він та висловив надію, що саміт покладе початок деокупації Криму.

Нагадаємо, у Києві розпочався перший саміт “Кримської платформи” – майданчика, на якому Україна разом зі своїми закордонними друзями розроблятиме план деокупації анексованого Росією Криму.