Прокурор заявив, що в разі доведення вини підозрюваній загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна, передає Корупція.Інфо.

Народній депутатці Надії Савченко, яку підозрюють у підготовці державного перевороту і терактів, загрожує від 10 до 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна. Про це заявив прокурор Головної військової прокуратури Олександр Банник у Шевченківському суді.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

Клопочучи про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту для Савченко, прокурор перерахував статті, вчинення злочинів за якими їй інкримінують і додав, що в разі доведення вини підозрюваній загрожує покарання аж до по життєвого ув’язнення.

Також Банник зазначив, що обставини, які дають право підозрювати Савченко у вчиненні правопорушень підтверджуються відповідними матеріалами. Це дає достатньо підстав підозрювати Надію Савченко у вчиненні злочинів, за які передбачено покарання у вигляді позбавлення волі до 15 років, або довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

У свою чергу під час судового засідання народна депутатка оголосила голодування та заявила, що справа проти неї є політично вмотивованою.

"Я була попереджена, що є замовлення на мою політичну ліквідацію. Замовником була Адміністрація президента. Я виходжу на голодування з сьогоднішнього дня. Для мене це вже не страшно. Я вже проходила", – додала підозрювана.