Новий ватажок "ДНР" Дмитро Трапезников у своєму першому зверненні після вбивства Олександра Захарченка заявив про курс на приєднання ОРДО до Росії.

Про це повідомляють інформаційні ресурси терористів. "Незмінним залишається і наш зовнішньополітичний курс – інтеграція з Російською Федерацією з перспективою приєднання до великої Росії", – сказав він.

"Ми ні на крок не відступимо від обраного курсу, як би ворогові не хотілося нас залякати і збити з шляху", – йдеться у заяві.

Як повідомлялося, у мережі з'явилися перші фото і відео з місця вбивства Захарченко. У "ДНР" заявили, що затримали вбивць Захарченко – ними виявилися "українські диверсанти".

При цьому також з'явилася інформація, що підозрюють охоронця Захарченко , який є власником кафе, де прогримів вибух.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Також, зазначимо, що тимчасово виконуючий обов'язки ватажка "ДНР" Дмитро Трапезников, якого призначили на посаду після смерті Олександра Захарченка в результаті вибуху в Донецьку, народився в Росії.

Про це сказано в "офіційній" біографії Трапезникова, розміщеної на сайті "ради міністрів" угруповання. Так, він народився в Краснодарі в 1981-му, але вже в наступному році його сім'я переїхала в Донецьк. З 2001 по 2005 рік Трапезников працював в футбольному клубі "Шахтар".

З 2010 працював заступником голови районної ради Петровського району міста Донецька, на цій посаді пробув два роки.

Повідомляється, що з 2005 по 2010 рік, а також до початку збройного конфлікту на Донбасі Трапезников займався бізнесом. З 2014 він перебував на різних адміністративних посадах в складі угруповання "ДНР" (остання перед призначенням – "заступник голови ради міністрів республіки").