Шахтеры-Донбаса1

Самопроголошений голова терористичної ДНР Олександр Захарченко видав терміновий наказ про примусову мобілізацію з кожної донецької шахти по 250 чоловік.

Молоді шахтарі готові прямо зі зброєю йти на територію, яка контролюється збройними силами України. Про це повідомляє видання 62.ua, передає Корупція.інфо

В терористичних республіках зовсім погані справи з добровольцями. Гірники окупованого регіону не хочуть йти воювати за примарний «руський мир». У зв'язку з чим ватажок бойовиків з ДНР Олександр Захарченко видав наказ про примусову мобілізацію в свою армію.

«Захарченко по шахтам оголосив загальну мобілізацію, з кожної шахти по 260 людей примусово. Молоді шахтарі в шоці. Ніхто йти не хоче, багато хочуть перейти на контрольовану територію», – повідомляють шахтарі.

Гірники розуміють, що в разі силового відбору в армію ДНР у них не залишиться іншого виходу, як просто втекти до силовиків прямо з виданною зброєю.

«Дуже мало хто підтримує, так би мовити, республіку. Кажуть, якщо примусять, з автоматом на ту сторону побіжимо», – переконані трударі.