Депутат Олександр Урбанський отримав проникаюче поранення в результаті вистрілу з травматичної зброї.

У готелі села Санжейка Одеської області поранили народного депутата фракції "Блок Петра Порошенка" Олександра Урбанського, передає місцеве видання "Думська". Депутата поранили з травматичної зброї, коли він заступився за свою дружину.

"Стріляли в мого брата. Напад не пов'язаний з парламентською діяльністю: брат заступився за свою дружину, до якої з образами став приставати директор приватного готелю. Брат приїхав туди з дружиною на запрошення друзів. Постріл з травматичної зброї був зроблений в ногу, є проникаюче поранення", – розповів брат депутата і голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

За іншою версією ніби як дружина нардепа поводилася неналежно. Вона разом з подругами проводила тренінг. Після того, як власник готелю зробив попередження, Урабанскій обурився, після чого виникла словесна перепалка, яка переросла в побутовий конфлікт. Одесит дістав гумовий пістолет і вистрілив.

Зазначено, що конфлікт стався в готелі "Хуторок у Зіни", власником якого є колишній голова Білгород-Дністровської районної держадміністрації Володимир Зінченко. Зараз правоохоронці з'ясовують усі обставини конфлікту і шукають знаряддя злочину.