Батько гравця молодіжної збірної України з футболу Кирила Дришлюка, Павло Дришлюк рівно п'ять років тому загинув під час виконання бойового завдання на Донбасі.

Легендарний майор авіації 6 червня 2014 року на своєму літаку-фоторозвідника АН-30Б був збитий терористами над Слов'янським Донецької області. Удар ракети припав у правий двигун, почалася пожежа, вогонь перекинувся на праве крило, літак почав різко втрачати висоту і падати на житлові квартали Слов'янська."Командир екіпажу підполковник Костянтин Могилко віддав наказ покинути літак. Борттехнік Павло Дришлюк допоміг двом молодим лейтенантам зняти бронежилети, надіти парашути і вистрибнути з літака на 800-метровій висоті. Сам же разом з командиром і бортмеханіком прапорщиком Олексієм Потапенко залишився в літаку. Ціною власного життя екіпаж направив літак за межі міста і запобіг жертвам серед мирного населення ", – йдеться на сторінці" Записки динамівця – журнал "біло-синіх" в соціальній мережі Facebook.

20 червня 2014 Павло Дришлюк був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Відзначимо, що на чемпіонаті світу в Польщі, де наша команда напередодні вийшла в фінал, Кирило Дришлюк по ходу турніру завоював собі місце в основному складі. Він повністю провів чотири зустрічі – заключну на груповій стадії і всі ігри плей-офф.‡агрузка...