савченко-корупція

Захист української льотчиці Надії Савченко має відеодоказ, який підтверджує, що її викрали ще до того, як загинули російські журналісти Ігор Корнелюк і Антон Волошин.

Про це повідомив адвокат Марк Фейгін в ефірі телеканалу "24", передає Корупція.інфо

За словами адвоката, власні експерти визначили, що відео було відзнято близько 10.00 години ранку.

Водночас, позиція російського слідства така, що Савченко коректувала вогонь, коли були вбиті російські журналісти, а після цього, близько 12.00, зателефонувала комбатові "Айдара" Сергію Мельничуку.

Однак дані слідства і відео не збігаються, адже згідно з доказами захисту, Надія вже дві години перебувала у полоні, у неї забрали телефон і наділи балаклаву.

"Наші фахівці провели свою експертизу. Великий фахівець з астрономії визначив по градусах, азимутах, позиції сонця, що це 10.00 ранку", – зазначив Фейгін.

Захист Савченко подав клопотання, щоб це відео долучили до матеріалів справи і було проведено дві експертизи — для визначення голосу Савченко і цифрова експертиза на визначення часу зйомки.

Автор відео теж відомий — це громадянин Росії Єгор Русскій, який зараз називає себе "мером" Лутугиного, що розташоване на підконтрольній бойовикам частині Луганщини. Адвокати вимагають у слідства, щоб допитали і його.