Адвокат екс-президента Віктора Януковича Віталій Сердюк заявляє, що попри те, що Янукович підписував прохання ввести російські війська в Україну, такі звернення не надходили президенту РФ і в Раду федерацій Росії.

Про пише Корупція.Інфо

"Він (Янукович – ред.) ніколи цього не заперечував (що підписував звернення – ред.), говорив про це, наприклад в інтерв'ю газеті Spigel. Заява підписувалася. А згідно з позицією генпрокуратури РФ, заява про використання військ до Раду федерації і Адміністрації президента не надходило. А що було насправді, Янукович якраз і хотів розповісти, вимагаючи його допитати", – сказав він.

Популярне: Наш суд найгуманніший: Насіров вже на свободі!!!

"Зараз Янукович і захист навмисне дану інформацію не повідомляє, щоб у ГПУ і суду був стимул під протокол цю інформацію отримати, щоб вона вважалася допустимим доказом", – додав Сердюк.

Як відомо, офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова підтвердила, що Росія в 2014 році отримала від екс-президента Віктора Януковича підписану заяву з проханням ввести війська "для врегулювання ситуації в країні".

16 березня представник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що російський президент Володимир Путін не отримував від Януковича листів з проханням про введення військ. При цьому в 2014 році сам Путін говорив, що український президент звертався до нього з таким проханням.

Звернення Януковича лягло в основу справи про держзраду Януковича, яку в березні передали в київський суд.

Генпрокурор Юрію Луценко 14 березня демонстрував записи, на яких перші особи РФ говорили про лист Януковича і навіть показували його.

Генеральна прокуратура РФ стверджує, що ані адміністрація президента Володимира Путіна, ані Рада Федерації не отримували лист Януковича з проханням ввести російські війська в Україну.