На одній з центральних вулиць Тбілісі озброєні люди захопили заручників в будівлі мікрофінансової організації. На місце подій, що розгортаються на проспекті Церетелі мобілізована вся поліція грузинської столиці, територія оточена, повідомляє Sputnik Тбілісі.

Як уточнили в поліції, зловмисники утримують 9 осіб.

За даними телеканалу “Формула”, не виключена евакуація людей з житлового будинку, на першому поверсі якого розташована мікрофінансових організація.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що нападників – п’ять чоловік, всі озброєні, але офіційного підтвердження інформації поки немає.

На місце прибув глава патрульної поліції Тбілісі Важа Сирадзе. 

Сирадзе підтвердив інформацію про захоплення дев’яти заручників.

«Отримавши повідомлення про напад, співробітники поліції в режимі миттєвого реагування оточили територію навколо місця події», – відзначили в МВС.

Уточнюється, що в даний момент мобілізовані на місці співробітники правоохоронних органів вживають всіх необхідних заходів.

Також поліція терміново попросила всі телеканали відключити прямі ефіри із зони спецоперації.

У самій мікрофінансової організації підтвердили факт нападу, але інших коментарів не роблять

За словами очевидців, нападників було кілька, в руках одного з них була граната. Очевидці стверджують, що поліції вдалося вмовити відпустити двох чоловік. Скільки людей в будівлі мікрофінансової організації NBC (Бізнес Капітал) на проспекті Церетелі, невідомо.