Шанувальники Софії Ротару люто обговорюють її вчинок під час недавнього виступу.
Знаменита артистка взяла участь в 28-му міжнародному фестивалі «Слов'янський базар у Вітебську». Поява 71-річної Ротару, яку дуже чекали її численні шанувальники, була анонсована на церемонію закриття музичного фестивалю.

Софія Михайлівна порадувала публіку яскравим виступом, виконавши перед глядачами свої найвідоміші хіти. Глядачі з великим теплом прийняли співачку. Після виступу вони вишикувалися з величезними букетами в чергу перед сценою, щоб особисто вручити улюбленій виконавиці квіти.

Ротару з вдячністю і посмішкою приймала величезні букети і у відповідь обіймала фанатів. Деяким навіть пощастило удостоїтися від Софії Михайлівни поцілунку в щоку. Але останньому прихильнику, який піднявся на сцену, співачка, за словами очевидців, жорстко відмовила в сентиментах. Вона рукою відштовхнула чоловіка, що мав явні наміри її поцілувати.

І хоча в Мережі бурхливо критикують поведінку «зарозумілої і зізнавшоїся» Ротару, у цій ситуації, можливо, є інше пояснення. Кажуть, що Софія Михайлівна добре знайома з тим самим чоловіком, який піднявся на сцену. Він нібито в свою чергу проявляє надмірну наполегливість у спілкуванні зі співачкою. Кажуть, що цей фанат буває майже на всіх виступах артистки і кожен раз намагається привернути її увагу. Незрозуміло, правда, чому в такому випадку охорона української артистки не зупинила його від рішучих дій.