Вчора у Шевченківському суді відбулося чергове засідання у справі Надії Савченко, передає Корупція.Інфо.

Суддя повинен був прийняти рішення про продовження строку утримання нардепа під вартою. Сама Савченко не стрималася і розповіла присутнім безліч цікавих фактів. Перед початком засідання льотчиця вирішила закликати українців до чергової революції.

Популярне: "Прощавай школа …": У Мережу просочилися фотографії дочок Порошенко з випускного. Тільки подивіться на цих близнят

«Якщо революція гідності не змогла виправити, то потрібно повторювати революції одну за одною, поки революція не стане реальною і, напевно, дуже кривавої»

Крім цього нардеп зажадала собі безкоштовного адвоката, заявивши, що їй не вистачає грошей на утримання своїх помічників, а "вганяти сім'ю в борги" вона не хоче.

Прокоментувала Савченко і заяву Луценка про те, що зброю їй надавали російські офіцери. Савченко спростувала цю інформацію і додала, що її постачальником був спікер Верховної Ради: "Мені зброю давав Парубій".

Не стала приховувати Надя і свій лист Президентові РФ. Виявилося, що жінка закликала політика розблокувати обмін полоненими. Передати Росії Надя планує і свого співучасника Володимира Рубана.

Правда ось саме засідання суду так і не почалося, через зміну адвокатів, його перенесли на сьогодні.