Національне агентство з питань запобіганню корупції (НАЗК) відправило до суду справи проти народних депутатів Євгена Бакуліна (позафракційний) і Ярослава Дубневича (БПП).

Про це повідомляє прес-служба відомства. Обидва політики, йдеться в повідомленні, вчинили адміністративні порушення. Так, Євген Бакулін поєднує депутатську діяльність з посадою члена наглядової ради "Укртатнафти".

А Ярослав Дубневич, використовуючи свої повноваження, звернувся до Конституційного суду з поданням про порушення головного закону країни окремими положеннями про роботу Нацагенства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

При цьому вказане агентство управляє в тому числі і активами Дубневича – нерухомістю ТОВ "Енергія-Новий Розділ" та ТОВ НВП "Енергія-Новояворівськ". Фактично, народний депутат міг використовувати свої повноваження для захисту власних інтересів.

Детективи Національного антикорупційного бюро (НАБУ) завершили розслідування фактів заволодіння 93,3 млн гривень "Укрзалізниці", в яких замішаний народний депутат Ярослав Дубневич.

Так, філія "Центру сервісного забезпечення" ПАТ "Укрзалізниця" уклав угоду з ФОП про послуги в сфері глобальної соціальної мережі Facebook на 740 тисяч гривень. При цьому ще 87 тисяч гривень виконавець разово отримає, якщо кількість передплатників сторінки виросте з 28 тисяч до 78 тисяч, а послуги будуть надані без порушень термінів, якісно і повністю.