Проблему присутності в Україні автомобілів з номерами Євросоюзу необхідно вирішувати, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Погрожує облити кислотою моїх дітей”: Дружина нового лідера Міхомайдану розповіла про погрози

 Таку думку прем'єр-міністр України Володимир Гройсман висловив на прес-конференції.

"Я вважаю, що закон повинен бути один для всіх і не повинен бути хтось обраний на якихось номерах. Я вважаю, що повинна бути система розмитнення в країні. Якщо ставки якісь є непомірні – давайте про це говорити. Але завозити автомобілі, які ніде і ніким не зареєстровані, і на яких дуже часто скоюються злочини, і за якими неможливо нічого з'ясувати – це не нормально ", – заявив прем'єр-міністр.

Глава уряду повідомив, що у Верховній Раді ведеться розробка законопроекту, покликаного вирішити проблему автомобілів на Єврономерах.

"Зараз ведеться робота в комітеті парламенту. Потрібно буде радитися з фракціями для того, щоб навести порядок. Ніхто не хоче нічого злого по відношенню до автомобілістів, але зрозуміло, що потрібно знаходити правильні рішення, які будуть робити перед законом усіх рівними", – прокоментував Гройсман розробку законопроекту.

Нагадаємо, як раніше заявила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, законопроект щодо вирішення проблеми з автомобілями на європейській реєстрації вже розроблений. За її словами, однією з причин небажання розмитнювати автомобілі в Україні є завищене ввізне мито і ПДВ.