Про скоєне більше 20 років тому жорстоке вбивство під Омському стало відомо випадково під час копання городу під картоплю, передає Корупція.Інфо

Співробітники СКР провели слідчий експеримент в селі Лузіна Омської області, де раніше в одному з городів були знайдені череп і кістки чоловіка. Власниця ділянки – 60-річна пенсіонерка – розповіла оперативникам, що її нинішній чоловік виявив останки колишнього чоловіка, коли копав грядки під картоплю.

Популярне: "Всі приїхали висловити співчуття, а він…": Мер одного з міст вразив українців своїм вчинком на могилі воїна

За її словами, вона особисто вбила екс-чоловіка сокирою, після чого розчленувала. Притому показала слідчим, як зробила жорстоку розправу.

– Вдарила його два рази по голові ззаду. Він впав і закрив очі. Я пішла з дому, переночувала у матері. Коли повернулася, він все так же лежав … Я закопала голову і там, частини … (руки і ноги – показала на собі жінка. – Прим. Ред.). Решту в піджак і фуфайку його замотала. І спалила в печі в лазні. Вона горіла годин шість, більше після цього я піч не топила. У будинку прибрала, а підлоги пофарбувала, – розповіла під час слідчого експерименту обвинувачена.

Пенсіонерка пояснила, що на злочин її штовхнула агресія з боку чоловіка. Чоловік працював вахтовиком на півночі, а коли приїжджав додому, то зловживав спиртним, бив і ображав дружину. Саме через чергові образи жінка нібито і схопилася за сокиру.

Як раніше повідомляв Лайф, СУ СКР по Омській області порушило кримінальну справу за статтею "Вбивство" після виявлення скелетовані останків людини. Як стало ясно пізніше, місцевий житель скопував город, щоб посадити картоплю, але виявив в землі череп і кістки попереднього чоловіка своєї ж дружини.