80-річна мешканка російського селища Березівка в Хабаровському краї, яку прозвали Сонька Сипата через особливості голосу, швидше за все, і справді може виявитися серійним маніяком. Перші докази вже знайдені, однак правоохоронці ретельно засекретили всі дані, щоб не нашкодити розслідуванню.

Поки заарештована знаходиться у місцевому СІЗО (причому, ні в чому не зізнається), в селищі викриваються все більш моторошні подробиці її можливих злочинів, пише "Хабаровский край сегодня".

Слідство зараз "пробиває" причетність заарештованої пенсіонерки, як мінімум, до семи епізодів. Один із найстрашніших – це раптове зникнення школярки в будинку, де живе пенсіонерка.

"Найдивніша справа – із загадковим зникненням дівчинки-сусідки цієї бабусі, яка років десять тому подзвонила в домофон мамі і пропала. У цій справі засудили двох хлопців. Але їхня провина була тільки в тому, що вони підібрали на вулиці кинутий телефон. Як виявилося, він належав зниклій дівчинці. Їм дали років по 11 кожному. Швидше за все, справу доведеться переглядати заново. За моїми відомостями, слідство планує обстежити дачну ділянку обвинуваченої, можливо там будуть знайдені останки багатьох зниклих у Березівці людей", – розповів один із місцевих жителів.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У цілому, в будинку, в якому живе підозрювана, за кілька років зникли один за іншим троє. Двірник з України Василь Шляхтич був останнім. Першою була вищезгадана дівчинка. Між ними в Березівці ще зникла пенсіонерка, яка попросилася пожити до баби Соні (під час обшуку в "нехорошій" квартирі нібито був знайдений паспорт цієї жінки).