Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко в разі перемоги на виборах президента України обіцяє закрити "всі аеропорти в країні". Про це вона заявила в програмі KishkiNa. Таке рішення, за її словами, буде прийнято, щоб високопоставлені чиновники, які бажають залишити країну, не змогли цього зробити.

Також Тимошенко заявила, що "посадить трьох друзів" чинного Президента Петра Порошенка.

"Я виконаю обіцянку, яку дав Петро Порошенко під час інавгураційної промови, пообіцявши посадити трьох своїх друзів. Так, як зробив і радив Лі Куан Ю. Так от я виконаю обіцянку і посаджу трьох його друзів. Ми їх всі знаємо. І вони один одного знають. І якщо вони дадуть свідчення на Порошенка, а вони точно дадуть, Порошенко відповідатиме за Кримінальним кодексом ", – резюмувала кандидат в президенти.

Крім того, за прогнозами Тимошенко, до другого туру вона вийде з чинним главою держави.

Також Юлія Тимошенко запевнила, що в разі її перемоги на виборах вона має намір провести зустріч з главою країни-агресора Володимиром Путіним.

В тому числі, Тимошенко переконана, що така зустріч можлива в Будапештському форматі (Росія, Україна, США і Великобританія).

«У такому форматі відбудеться розмова, і я вам гарантую, що ця розмова буде результативною, і результатом буде мир в Україні», – сказала вона. Також Тимошенко пообіцяла, що зустріч з господарем Кремля «обов'язково буде».

А ось в програмі каналу "Україна" "Головна тема. Вибір" Тимошенко заявила, що ціна на газ для населення повинна складати 3,50 грн. за 1 кубометр.

За її словами, видобуток газу, його транспортування, сплата податків і 30% рентабельності складуть 3 грн 50 коп, а не 8,55 грн. за кубометр.

"У собівартості тепла – 85% вартості газу, у вартості гарячої води – 75%, коли знизиться ціна на газ удвічі, зменшиться і тариф на тепло і на гарячу воду", – заявила Тимошенко.