Політик переплюнув навіть шоу з трояндами та Яценюком.

Народний депутат від "БПП" Олег Барна не тільки фігурант численних скандалів, любитель нецензурної лексики та страшний сон Арсенія Яценюка. Політик нещодавно зважився на вчинок, який трохи не піддається здоровому глузду.

Спочатку у стінах Верховної Ради проголосував за закриття телеканалу "112 Україна", а потім прийшов на цей канал, і взяв участь у прямому ефірі. 

Коли депутата відкрито запитали, чому так вчинив, ще й образився – мовляв, його ніхто раніше не попередив, що "будуть схожі питання".

Як відомо, санкції проти двох каналів підтримали 98 депутатів із БПП (15 не голосували, зокрема Сергій Лещенко, троє утрималися, серед них і Мустафа Найем), 67 членів фракції "Народного Фронту", 22 позафракційних (проти голосували Мураєв і дніпровський мажоритарник Безбах), 14 членів "Сапомомочі", 16 – фракції Радикальної партії Ляшка, 9 із 20 членів "Батьківщини" і 3 депутати з групи "Воля народу".

Проти проголосували практично увесь "Опоблок", а група партії "Відродження" просто не голосувала (її співголова Віктор Бондар єдиний проголосував проти постанови).

Згідно з рішенням, повинні бути анульовані й припинені ліцензії та інші дозволи, які необхідні для діяльності ТОВ, введена заборона на використання ними радіочастотного ресурсу України.

Крім того, санкції передбачають блокування активів — тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном, запобігти виведенню капіталів за межі України, припинити виконання економічних і фінансових зобов'язань.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Додамо, що у документі телеканали «112 Україна» та NewsOne названі «інформаційними активами Кремля в Україні», які «активно транслюють інформаційнійну політику «руского міра» в Україні та перебувають під управління кума Путіна – Медведчука та регіонала Мураєва, який виступає проти декомунізації та називав Олега Сенцова терористом».

Також йдеться, що телеканал «112 Україна» має порушення ліцензійних умов та попереджень від Національної ради з питань телебачення та радіомовлення».

У своїх листах громадяни і представники громадянського суспільства нарікають на порушення правил розповсюдження інформації, журналістських стандартів, використання мови ненависті й ворожнечі, а також поширення в ефірі телеканалу «112 Україна» інформації, яка, на думку заявників, є кліше російської пропаганди, підриває основи державності, провокує на протести, маніпулює думкою людей.