Саме йому завдячували життям його побратими: хлопець не вагаючись прийняв перший удар на себе, передає Корупція.Інфо

Популярне: Справжня м’ясорубка: Масштабна смертельна ДТП під Харковом, постраждалих важко порахувати. Просто ПЕКЛО на дорозі

Втрати на фронті – цю фразу ми так часто чули з екранів телебачення, бачили у зведеннях штабу АТО і знали від сусідів. Проте наскільки сильний біль переживають матері загиблих воїнів навряд чи хоч комусь під силу усвідомити до кінця.

Про одну із таких героїчних жінок на сторінці у Facebook розповіла журналістка Євгенія Подобна.

Інна Наумова – мати нацгвардійця Вадима, який три роки тому загинув на передовій. Саме йому завдячували життям його побратими: він попередив їх про наближення бойовиків і не вагаючись прийняв перший удар на себе.

Герою виповнилося всього 22 роки, 13 із них він прожив у Росії, любив слухати музику, але більше за все переймався безпекою своїх близьких. Тому і пішов захищати країну, коли того вимагали обставини.

Для Інни смерть сина стала справжнім шоком, але вона знайшла у собі сили не тільки змиритися із цим, а й допомагати іншим, як може.

Перш за все – словом, адже згодом ця мужня жінка почала писати книги про АТО,щоб не дозволити іншим забути, які наслідки може мати війна:

"Коли я думаю, як мені погано, я згадую свого сина. Йому було і важче, і болючіше, але він гідно вистояв до останнього. Тому я не маю права здатися", – пояснювала вона.