Шоумен і лідер студії “Квартал 95” Євген Кошовий гнівно пройшовся по соратникам п’ятого президента України Петра Порошенка

Відповідну заяву він зробив в ефірі українського телеканалу Наш.

Зокрема, чинний лідер студії “Квартал 95” Євген Кошовий розкритикував колишню Адміністрацію президента Петра Порошенка, порадивши їм “закрити рота”.

“В Зеленському не бачилася якась невпевненість. Він знав, що все має бути поступово і всі кроки повинні бути зважені. Я не думаю, що йому було страшно. У нього були думки, як можна швидше вигнати цих людей з Грушевського (будівля АП). Але не буду називати це слово. Адже вони постійно нас обзивають. Я хочу в Європу, а вони не хочуть”, – заявив Кошовий в ефірі телеканалу.

Крім цього, Євген Кошовий порекомендував оточенню Петра Порошенка “прибити свої пащі”, адже вони безпідставно ображають президента Володимира Зеленського і його команду.

Також, Артист студії "Квартал 95" Євген Кошовий заявив, що студія "Квартал 95" буде жартувати про Президента України Володимира Зеленського.

"Ми готові (жартувати про Президента Володимира Зеленського – ред.). І він не проти", – відповів Кошовий на питання журналістки.

Він уточнив, що якщо Зеленський "проштрафиться", то вони обов'язково будуть жартувати.

"Якщо ти  проштрафився – терпи", – звернувся Кошовий до Зеленського.

Актор анонсував концерт "Кварталу 95", який відбудеться в серпні. І натякнув, що жарти про Зеленського будуть.

"Ми не можемо втратити свою фішку. Ми не можемо лизати …" – зазначив Кошовий.

Окрім того, Євген Кошовий вважає, що президент України Володимир Зеленський впливає на олігарха Ігоря Коломойського.

«Ну всі ж звикли говорити, що це природно. Найголовніша фішка – маріонетка Коломойського. Про це говорив навіть минулий (п'ятий президент України Петро Порошенко. – Ред.) … Я думаю, що він (Зеленський. – Ред.) Впливає на нього, тому що всі питання, які задавалися Зеленському з приводу Коломойського, я вважаю, що, якби він кривив душею, він так не відповідав би», – сказав шоумен.

Також він прокоментував вплив олігарха особисто на себе. «Ні, не впливає, тільки як Дід Мороз … Що він – погодні умови, щоб на мене впливати?» – відповів Кошовий.