Кабінет міністрів вніс зміни до постанови про заборону в’їзду іноземців, однак розширив перелік родичів, які можуть подорожувати до громадян України.

Про це повідомляє “Європейська правда”, посилаючись на свої джерела.

Так, з переліку дозволених підстав для в’їзду іноземців прибрали право на транзит до двох діб. Таким чином Україна закрила наземні кордони для громадян Молдови, які, зокрема, використовували транзит для легальних поїздок в Білорусь і Росію.

Україна також розширила перелік родичів громадян України, які можуть перетинати кордони, додавши бабусь і дідусів. Крім того, уряд уточнив формулювання про навчання як підставу для перетину кордону.

Тепер в Україні будуть пускати тільки тих, хто їде вчитися до навчальних закладів. Цим уряд прибирає зловживання, коли метою в’їзду декларували навчання на короткотермінових курсах.

Тимчасова заборона на в’їзд в Україну іноземців: що відомо

26 серпня 2020 року Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 1 листопада.

Одночасно уряд прийняв рішення про тимчасову заборону в’їзду в Україну іноземцям з 29 серпня до 28 вересня, крім окремих категорій громадян. Для громадян Білорусі нібито зробили виняток у зв’язку зі складною політичною ситуацією в країні.

Увечері 27 серпня стало відомо, що Кабмін вирішив закрити до 28 вересня кордон для іноземців з 00:00 годин 28 серпня.