Народний депутат від фракції “Слуга народу” Максим Бужанський заявив про бездіяльність правоохоронних органів протягом останніх п’яти років.

Про це він сказав на позачерговому засіданні Верховної Ради 5 березня. Перед виступом парламент проголосував за включення до порядку денного питання про звільнення генерального прокурора Руслана Рябошапки.

За те, щоб включити до порядку денного розгляд цього питання проголосувало всього 207 “слуг народу”. Рішення було ухвалене за рахунок голосів фракцій “Опозиційна платформа – За життя”, “За майбутнє”, “Довіра”, а також позафракційних депутатів. “Голос” і “Європейська солідарність” не голосували.

“Уже весна. А де ж посадки навесні? Нема. Як ви пам’ятаєте, вся країна чекала, що навесні будуть посадки. Цього чекала не лише виборці Зеленського і “Слуги народу”. Цього чекали всі, хто не сприймає 5 років мародерства, 5 років спекуляції на крові, на патріотизмі наших громадян. 5 років, коли нам брехали в очі і крали гроші. Хтось повинен за це відповісти”, – заявив Бужанський.

Нардеп додав, що “ніхто не тільки не сидить, але і не ходить на допити”. Він назвав Рябошапку “порожнім місцем”.

В свою чергу, Ірина Геращенко щиро, так по-жіночому визнала, що Рябошапка покриває Порошенко і інших “свінобороновцев” часів його президентства … що навіть якось ніяково за неї., пише телеграм канал Клименко – Тайм.

Вона заявляє, що відставка Рябошапки – це розправа над опозицією.

Взагалі розчулює політичне зростання Ірини Геращенко: від провідної дитячої редакції держтелебачення до аналітика юридичних аспектів відставки генпрокурора – резюмував телеграм канал.