Для залагодження конфлікту між волонтерами і керівництвом підприємства «Українська теплоізоляційна компанія» приїхав заступник начальника обласного відділення міліції Віталій Заславський та колишній командир розформованого підрозділу «Беркут» Іван Котяш.

Подробиці повідомляє місцеве видання «ЧаРівне.інфо», новину передає «Преса України», передає Коруцпія.інфо

Директор підприємства Андрій Юзич відмовився пропускати на територію підприємства волонтерів, які раніше знімали одне з приміщень заводу, де ремонтували техніку для АТО. Мотивом відмови волонтерам стала співпраця заводу з інвестором, який «буде займатися виробництвом альтернативного палива» і який має намір скористатися приміщенням, в якому раніше працювали волонтери.

Представник місцевих волонтерів Анатолій Алексейчук стверджує, що заява директора заводу є брехнею і провокацією «регіоналів» і реальна причина заборони полягає в блокуванні волонтерської допомоги армії. Волонтерів під час конфлікту підтримали місцеві жителі. Однак директор підприємства переконаний, що представники партії «Свобода» намагаються скористатися ситуацією для рейдерського захоплення приватної власності.

«Я кілька років безкоштовно надавав склади в оренду. Тепер ми знайшли інвестора, який буде займатися виробництвом альтернативного палива. А тому, усі так звані орендарі повинні звільнити приміщення», – пояснив він.Тому підприємство найняло озброєну охорону охоронної фірми «Кольчуга» щоб захистити приватну власність. Міліціонери забрали у райвідділ керівників «Кольчуги» Руслана Мельничука та Андрія Мориконя для дачі показань. 

Тим часом Іван Котяш з Віталієм Заславським мають намір роззброїти охоронців і увійшли на територію підприємства з вимогою, щоб бійці охоронної фірми здали зброю і зняли балаклави. Правоохоронці обіцяють з'ясувати, на кого зареєстрована зброя.

Колишній «беркутівець» Іван Котяш намагається заспокоїти людей і просить їх розійтися по домівках. Однак люди не поспішають розходитися, адже на території підприємства залишаються кілька охоронців.

й1 й2 й3 й4 й6 й7‡агрузка...