Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Качура є керівником відокремленого підрозділу ВГО “Всеукраїнський громадський рух” (Медведчука партія) Український вибір “в Солом’янському районі Києва. Про це повідомляється в листі Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції, отриманому у відповідь на запит. – почав свій допис у Фейсбук Сакварелідзе, і прикріпив відео словесної перепалки із нардепом Качурою.

Слова в оригіналі:

Шановний депутат, я просто хочу поставити запитання, як патріот, і грузин, і громадянин України, який пов’язав свою долю з Україною і який збирається мешкати в Україні, тобто я якось відповідаю вашим міркам і стандартам, які ви озвучили. От ви назвали все, що робили ті люди, які приїхали працювати в Україну, все провалилося так би мовити, закінчилося крахом. А можна перерахувати, що закінчилося крахом? Бо я якось часто чую це все. І хотілося би якось детальніше дізнатися, в чому ці люди завинили і я, напевно, зокрема. І чи пов’язана наша репутація або наша діяльність з корупцією, з крадіжками, зі зрадою, з компромісами совісті. Або з чимось, що проти, наприклад, запитів українського товариства.

Що конкретно з тих проектів провалилося? Може, Порозоро провалилося? Може, патрульна поліція провалилася? Може, митниця в Одесі провалилася при нас? Може, наші старання чи ті затримання, які вдалося зробити при Порошенку, може, там щось ми не допрацювали?

На що Качура заявив, що митниця як була так і залишилася найбільш корумпованою в момент, коли був Саакашвілі.

Це неправда, це брехня. Це єдиний випадок на український митниці в історії, коли митниця не заробляла і не брала хабарів, і про це можуть розказати будь-які бізнесмени і перевізники в Одеській області. Ми можемо разом з вами поїхати. Давайте ми поїдемо разом з вами, я вас запрошу в Одесу, і ми з вами пройдемося по вулиці, і будемо зупиняти людей і питати.

Качура відповів, що хотів би краще поїхати з Саакашвілі в Грузію.

Саквалерідзе:
То давайте поїдемо. У жовтні. Я вас обов’язково візьму, тільки не відмовляйтеся, будь ласка. Хоч завтра можете туди поїхати. Я організую вам квиток.

Далі Качура заявив, що “Можливо їдьте в Грузію і будете там радити”.

Саквалерізде:
Поки я громадянин України. Якщо ви збираєтеся забрати у мене громадянство, давайте про це будемо говорити, як Порошенко це робив.

Ви переживаєте за Міхеїла більше, ніж він сам. Ви бачите, де він має бути, на якій посаді і так далі. Але в мене одне єдине питання : просто зараз багато людей пишуть мені в онлайні, що не всіх депутатів люди знають, від “Слуги народу”, вас дуже багато там і ви так би мовити, стихійно зайшли в парламент. Чи не могли б ви представитися і розповісти, чому ваше місце було саме в парламенті, а не в ніших. Апелюючи до вашого бекграунду, заслуг, доведених результатів. Можна в двох словах розповісти, чому ви, а не інші, маєте сидіти в парламенті? – резюмував Сакварелідзе.

ДЖЕРЕЛО – https://www.facebook.com/davit.sakvarelidze/videos/10157075265025233/