Дружина українця Андрія Сови розповів про трагічні обставини сутички з россияном в Аланьї, яка призвела до його коми і смерті.

За її словами, Андрій Сова з дружиною прилетів відпочивати в турецьку готель із Запоріжжя 6 липня. А 7 липня він дивився трансляцію футбольного матчу в кафе готелю. Це була та сама гра, в якій збірна Росії програла Хорватії, передає Корупція.Інфо

У ході матчу українець посварився з 30-річним росіянином Андрієм Похвальним. Російський вболівальник ударив українця, той впав і сильно вдарився головою.

Дружина Андрія Сови Світлана Садловская розповіла, що залишилася на курорті одна і у неї немає коштів на транспортування чоловіка в Україну.

«Я зв’язувалася з нашим консульством в Туреччині. Мені сказали спочатку молитися. Потім сказали, що грошей у них немає, і порадили пройтися по готелю і зібрати гроші. Мені 15-го відлітати, і я не розумію, що мені робити…», — повідомила жінка

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Нагадаємо, що у Міністерстві закордонних справ України повідомили, що намагалися домовитися зі страховою компанією про лікування і транспортування Андрія додому, проте відгуку не отримали. Про це  повідомив начальник управління консульської діяльності МЗС України Василь Кирилич.

"Посольство України в Туреччині постійно підтримує контакт з дружиною потерпілого, туроператором, страховою компанією та керівництвом лікарні. Ми звернулися до компетентних органів Туреччини з проханням надати документи у справі. Провели переговори зі страховою компанією потерпілого з приводу пошуку альтернативних шляхів вирішення проблеми відшкодування витрат на лікування і можливе транспортування. Але не знайшли підтримки", – сказав Кирилич.