Служба виконання покарань Росії по Ямало-Ненецькому автономному округу показала свіже фото виснаженого українського режисера Олега Сенцова, незаконно утримуваного в РФ.

"28.09.2018 засуджений Олег Сенцов був вивезений в Лабитнангську міську лікарню, у якій йому зробили додаткові обстеження та надали консультації лікарів-спеціалістів", – повідомляє прес-служба.

За даними відомства, режисеру провели корекцію лікування після обстеження. Деталей про стан здоров'я не повідомили. Судячи по знімку, Сенцов ще більше схуд через голодування. Виглядає українець нездоровим і змученим.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Варто нагадати, що 14 травня Сенцов оголосив безстрокове голодування в колонії в полярному місті Лабитнангі з вимогою до влади РФ звільнити всіх українських політв'язнів. В'язень Кремля не одноразово заявляв, що він не плянує підкорятися країні агресору, бо не привик програвати.

Токож, 28 вересня Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова розповіла про відповідь від голови Ради при президенті РФ з приводу стану здоров'я режисера. У РФ повідомили, що Сенцов знаходиться під диспансерним наглядом через захворювання опорно-рухового апарату.