Жителі сіл Ахметського муніципалітету регіону Кахетії, головного виноградарського регіону Грузії, залишилися без врожаю через град. що обрушився на них в ніч на 19 серпня.

Стихія завдала серйозної шкоди жителям сіл Ахметського і Телавського муніципалітетів, затопивши перші поверхи будинків, двори та присадибні ділянки, градини розміром з куряче яйце повністю знищили урожай винограду, повалено дерева, пошкоджено дороги та лінії електропередач, в результаті чого багато жителів залишилися без світла.

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

За інформацією Служби з управління надзвичайними ситуаціями Грузії, з Телаві і Ахмета надійшло понад 100 викликів із проханням про допомогу. На місцях працюють бригади рятувальників і муніципальні служби, які розчищають дороги і викачують воду із затоплених підвалів та будинків місцевих жителів.

Сильна злива минулої ночі створила проблеми і в інших регіонах східної Грузії, в тому числі в Тбілісі, де було зафіксовано 127 викликів рятувальників, а також в місті Руставі і курортному селищі Цхнеті, де зійшли зсуви.

Нагадаємо, днями Львів накрила потужна злива, а вітер і град на деяких вулицях зупинили рух транспорту.